Şanlıurfa'da eTwinning Kalite Etiketi Ödül Töreni Gerçekleştirildi
Haber
24 Eylül 2021 - Cuma 18:15
 
Şanlıurfa'da eTwinning Kalite Etiketi Ödül Töreni Gerçekleştirildi
İlimizde muhtelif okul müdürlükleri ve öğretmenleri, 2020 yılı eTwinning faaliyeti kapsamında 83 proje ile Ulusal Kalite Etiketi ve 41 proje ile Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazandı.
EĞİTİM Haberi
Şanlıurfa'da eTwinning Kalite Etiketi Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Toplamda 124 Kalite Etiketi ödülü sahiplerine Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törende takdim edildi. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural, il milli eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. 

Ödül töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt sergiledikleri örnek çalışmalarla bizlere bu gururu yaşatan yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi:  

İlimizde eTwinning projeleri kapsamında başarımız gün geçtikçe artmaktadır. 2020-2021 eğitim-öğretim yılında toplam 124 öğretmenimizden 83'ü Ulusal Kalite Etiketi, 41'i de Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazandı. Sizlerin yürüttüğü projeler sayesinde okullarımız, hem ülkemizde hem de Avrupa'da daha tanınır ve aktif hale gelmektedir.  

eTwinning projesi kapsamında göstermiş olduğunuz başarılardan dolayı Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi alan siz değerli öğretmenlerimizi en kalbi duygularımla tekraren kutluyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum."

 

 

Kaynak: Editör: C.Cahit Coşkun
Etiketler: Şanlıurfa'da, eTwinning, Kalite, Etiketi, Ödül, Töreni, Gerçekleştirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı