Şanlıurfa'dan Türkiye'ye ve Dünya'ya Açılan Güncel Haber Sitesi
Astroloji

 

 

 
Akrep (01.12.2022)
Kesinliği olmayan işler ve ilişkiler konusunda kendinize yüklenmeyi bırakmalısınız. Hayatta her zaman doğru olanı yapamayabilirsiniz ama doğruyu seçmekten yana olduğunuzda hasarı en aza indirebilirsiniz. Bugünü kendinize ayırın stresinizi atmak adına aktivitelere, gezilere katılın.
 
Aslan (01.12.2022)
Ekonomik açıdan şanslı bir gün olabilir. Birçok noktadan para akışınızı sağlamış olmak sizi rahatlatacaktır. Şimdi bu imkanları doğru bir yatırım konusu olarak değerlendirin ve ilerleyen günlerde, bugüne dek yaşadığınız tedirginlikleri yaşamamak için mali önlemler alın.
 
Balık (01.12.2022)
Bırakacağınız ilk intibanın özenli ve güzel olmasını isteyebilirsiniz. Ancak bunu yapacağınızdan şüphe duymak önünüzdeki tek engeldir. Yaptığınız işten, kişiliğinizden ve sezgilerinizden emin olmalısınız. Dik duruş sizi istediğiniz noktaya getirebilir.
 
Başak (01.12.2022)
İlişkilerinizin dününü bugüne taşımamalısınız. Yaşanan bir sorunu kesin bir şekilde çözüp orada bırakmalısınız. Her yeni günün, yeni bir gündem ve mutluluk kaynağı olabileceğini unutmayın. Olumsuzu çağırmak kırgınlıkları da beraberinde getirebilir.
 
Boğa (01.12.2022)
Tüm açıklığıyla belirlediğiniz bir planın parçası değil kahramanı olmalısınız. Başarısız sonuç veren örnekleri hesaba katacaksanız bunu nasıl iyiye çevireceğiniz konusunu düşünmelisiniz. Koyduğunuz hedefin size gelmeyeceğini, sizin ilerlemek durumunda olduğunuzu bilmelisiniz.
 
İkizler (01.12.2022)
Beklediğiniz terfi ya da değişikliğin haberi gelmeyebilir. Odağınızı işinizde tutun ve sadece bunu düşünerek hareket edin. Panik, duygusallık ya da bunların etkisinde yapacağınız konuşmalar size istediğiniz sonucu vermeyecektir. İsteklerinize uygun hareketleriniz olsun.
 
Koç (01.12.2022)
Yaptığınız fedakarlıkların ya da verdiğiniz emeğin karşılık bulmadığını düşünebilirsiniz. Buna benzer durumlarla karşılaşmak ya da haberler almak motivasyonunuzu düşürmemelidir. Dersinizi alın ve devam edin, size her zaman yol gösteren şeyin devam etmek olduğunu da unutmayın.
 
Kova (01.12.2022)
Başka insanların para kazanma yöntemlerini ve imkanlarını kendinizle kıyaslayabilirsiniz. Çalışma koşulları ve hayattan beklentilerinizin farklı olduğu kişilerle aranızda böyle bir uçurum açmamalısınız. Benimsediğiniz bir konu ya da yöntem varsa kendinize uyarlayın ve hatalarınıza karşı farklı çözümler geliştirin.
 
Oğlak (01.12.2022)
Haberleşme araçları ve sosyal ağlar üzerinden bazı olumsuz durumlar, saldırılar yaşayabilirsiniz. Algınızın açık olması sizi kandırılmaktan koruyabilir. Hesaplarınız ve araçlarınızın güvenliğini sağlamaya çalışın.
 
Terazi (01.12.2022)
Yaptığınız işin inceliklerini bilmek sizi bir adım öne taşıyabilir. Bu yüzden bir hata ya da eksiklik gördüğünüzde bunun üzerine gitmeyi deneyin. Çalışma koşullarınızı değiştirmek istiyorsanız öncelikle yönteminizi ele almanızda fayda var.
 
Yay (01.12.2022)
Başlangıçları düşündüğünüz bir gün olabilir. Tutumlarınızla istekleriniz arasında bir fark olması adım atmanızı zorlaştırabilir. Ailenizin öngörüleri ve uyarılarını dikkate almak zihninizdelki olumsuz yargıyı kırmanızı sağlayacaktır.
 
Yengeç (01.12.2022)
Yazmakla ilgili tecrübeleriniz üzerinde düşünebilirsiniz. Kendinize yeni bir motivasyon belirleyerek bu yönde eğitim almalısınız. Bildiğinizin, inandığınızın üzerine koyduğunuz her şey geleceğinizi inşa etmenize yardım edecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı