7.03.2021 - 11:09 | Son Güncelleme: 14.02.2019 - 21:04

Şanlıurfada Seçim Havası Yok

Şanlıurfada Seçim Havası Yok

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için siyasi Partiler adaylarının büyük bir bölümünü belirlerken,İlimizde seçim havası yok denecek kadar az durumdadır.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere 45 gün gibi bir süre kaldı. Ülke Genelinde ve Şanlıurfamızda Siyasi Partilerin Belediye Başkan adaylarının büyük çoğunluğu açıklandı. Şanlıurfa'da da AK Parti geçen ay adaylarını açıklamıştı. AK Parti'nin dışındaki diğer siyasi partilerde Şanlıurfa'da adaylarını açıklamaya başladılar. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayları ve İlçe Belediye Başkan adaylarının çoğunluğunun belirlenmesine rağmen İlimizde seçim havası yoktur. Geçen seçimlere baktığımız zaman bu seçim süreci harekatsız geçiyor. Şanlıurfa'da Sabahattin Cevheri, geçen hafta Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını açıklamşıtı. Cevheri'nin adaylığını açıklamasının ardından Şanlıurfa merkezde seçim havasının hemen eseceğini düşünüyordum. Şu ana kadar süreç düşündüğüm gibi olmadı. Bakalım önümüzdeki günlerde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayları ve İlçe Belediye başkan adayları sahaya ineceklermi hep birlikte göreceğiz. 18 Şubat 2019 tarihinde Beledye Başkan adayları ve Meclis üyesi adayları resmen belli olacak. Belediye Meclis Üyesi adayları'da Belediye başkan adayları ile birlikte seçim çalışmalarına dahil olacaklar. Adayların yapacakları çalışmalar İlimizde seçim havasının esmesini sağlayacağına pek inanmadığımı belirtmek isterim. Yinde Şanlıurfada sürecin nasıl olacağını gelecek günler göstercektir.
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin ülkemize ve İlimize hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, yazıma son veriyorum.

Yazarlarımız
 • C.Cahit Coşkun Camilerden Elektrik Parası Alınmamalı
 • İsa Güneş TÜRKİYE DOĞRU YOLDA MI ACABA
 • Şener Mengene DEPREM ÖLDÜRMEZ BİNA ÖLDÜRÜR
 • Yüksel Gög Şanlıurfada Seçim Havası Yok
 • Reşit Babacan HAYALİMDEKİ OKULUM
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2021 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.