Şanlıurfaspor 6'ıncı Günde de Kamp Çalışmalarını Sürdürdü
Haber
28 Temmuz 2021 - Çarşamba 18:26
 
Şanlıurfaspor 6'ıncı Günde de Kamp Çalışmalarını Sürdürdü
Şanlıurfaspor takımı Bolu kampının 6. gününde sabah programını ısınma, kondisyon parkur koşusu ve ardından yarı sahada çift kale maç ile devam ettirdi. Sarı yeşilli ekip Gün içerisindeki akşam antrenmanını ise saat 18.00'de gerçekleştirdi..
SPOR Haberi
Şanlıurfaspor 6'ıncı Günde de Kamp Çalışmalarını Sürdürdü

Şanlıurfaspor'dan yapılan kamp çalışması ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

2020-2021 yılı için yaptığı transferlerle ligin takip edilen ekibi Şanlıurfaspor, Bolu'da kamp sürecine devam ediyor. 6. günü de geride bırakan sarı yeşilli ekip, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez gerçekleştirdiği sıkı antrenmanlarla lige en iyi şekilde hazırlanıyor. Gürses Kılıç Teknik Direktörlüğünde 6. günün antrenmanına çıkan futbolcular ısınma, kondisyon parkur koşusu ve ardından yarı sahada çift kale maç ile güne devam etti. Gün içerisindeki antrenmanlara yeni transferler Caner Koca ve Özgür Can Özcan da katılım gösterdi. İlk antrenmanda düz koşu yapan yeni transferler ilerleyen dakikalarda takımla çift kale maça çıktılar. Takımda Moral ve motivasyonun üst düzeyde olduğu gözlendi.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/GEstMDlrDG8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Kaynak: Editör: C.Cahit Coşkun
Etiketler: Şanlıurfaspor, 6'ıncı, Günde, de, Kamp, Çalışmalarını, Sürdürdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı