Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin, Şanlıurfalılarla Buluştu
Haber
19 Ekim 2021 - Salı 22:39
 
Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin, Şanlıurfalılarla Buluştu
Sanatsal ve kültürel faaliyetlerini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsünde Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin’i Şanlıurfalılarla buluşturdu.
KÜLTÜR Haberi
Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin, Şanlıurfalılarla Buluştu

Azerbaycan’ın bağımsızlık gününde Şanlıurfa’da gerçekleştirilen konserde konsere katılanlara unutulmaz bir gece yaşatan sanatçı, birbirinden güzel eserleri Şanlıurfalılar için söyledi.

Harran Üniversitesi Osmanbey kampüsünde düzenlenen konsere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Türk ve Azerbaycan bayraklarının dalgalandığı konserde Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin, seslendirdiği türkülerle Şanlıurfalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Azerbaycan bağımsızlığının 30. Yılını düzenledikleri etkinliklerle Türkiye’de, Şanlıurfa’da kutlanıyor olmasından duyduğu memnuniyeti aktaran Azerbaycan Devlet Sanatçısı Azerin, Can ülke Azerbaycan’ın bağımsızlığının 30. Yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinlik dolayasıyla Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/dlz4qq9qGRQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Kaynak: Editör:
Etiketler: Azerbaycan, Devlet, Sanatçısı, Azerin,, Şanlıurfalılarla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı