25.02.2021 - 15:43 | Son Güncelleme: 22.02.2021 - 13:10

Milli Eğitim Müdürü Yapıcıer Köy Okullarında İncelemelerde Bulundu

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Bilim Kurulunun tavsiyeleri ve Milli Eğitim Bakanlığımızın kararıyla yüz yüze eğitime başlayan ilimiz köy okullarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Yapıcıer Köy Okullarında İncelemelerde Bulundu
0 Sitene Ekle

Yaklaşık bir yıldan beri süre gelen Coronavirüs salgını sebebiyle önceliğin çocukların sağlığı ve sonrasında eğitimleri olması göz önüne alınarak alınan tedbirler ile eğitimlerine uzaktan eğitim ile devam eden öğrencilerin bir kısmı olan köy okulu öğrencilerinin okullarına, öğretmenlerine kavuşmalarının heyecanını birlikte yaşamak ve salgın sebebiyle okullarda alınan tedbirleri yerinde görmek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Haliliye ilçesine bağlı Mutluca İlkokulu ve Uzunköy İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Okul ziyaretlerinde okul idarecileri ve öğretmenlerden okullarının durumu, Coronavirüs salgını ile ilgili alınan tedbirler hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, tüm zor şartlara rağmen öğrencilerinin eğitimlerinden uzak kalmamaları için fedakarca çalışan okul idarecileri ve öğretmenlere teşekkür etti.

Köy okulu ziyaretlerinde; sınıflarda öğrencilerle sohbet eden, okul idarecileri ve öğretmenlerle toplantılar yapan İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, öğretmenlik mesleğinin en zorlu şartlara göğüs gererek yapıldığı yerin köy okulları olduğuna dikkat çekerek "Peygamberlik mesleği olarak adlandırdığımız öğretmenlik mesleğini şehir merkezinden uzak, tüm zorlu şartlara rağmen sevgiyle, cefakarca yapan, sizler gibi mesleğine gönül vermiş öğretmenlerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizlerin vermiş olduğu güçle yaşadığımız bu zorlu süreçten anlımızın akı ile çıkacağımıza inancım tamdır. Hepinize çok teşekkür ediyorum." dedi.

Yazarlarımız
 • İsa Güneş TÜRKİYE DOĞRU YOLDA MI ACABA
 • C.Cahit Coşkun Camilerden Elektrik Parası Alınmamalı
 • Şener Mengene DEPREM ÖLDÜRMEZ BİNA ÖLDÜRÜR
 • Yüksel Gög Şanlıurfada Seçim Havası Yok
 • Reşit Babacan HAYALİMDEKİ OKULUM
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2021 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.