7.03.2021 - 05:13 | Son Güncelleme: 18.02.2021 - 08:38

Vatandaşı Çarpıp Kaçan Aracın Sürücü Yakalandı

Haliliye ilçesi Mutluca Mahallesinde yaya olarak yürümekte olan H.K. (21) isimli şahsı araç ile çarpıp kaçan araç sürücüsü Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin başarılı çalışmaları neticesinde yakalandı.

Vatandaşı Çarpıp Kaçan Aracın Sürücü Yakalandı
0 Sitene Ekle

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada; "03.02.2021 günü 19.00 sıralarında Haliliye ilçesi Mutluca Mahallesinde yaya olarak yürümekte olan H.K. (21) isimli şahsa sürücüsü, cins/modeli ve plakası tespit edilemeyen aracın çarpması sonucu H.K. başından yaralanmış ve sürücü olay yerinden kaçmıştır. Olay yerinde araca ait sağ ayna parçası bulunarak, muhafaza altına alınmıştır. Yaralı şahıs Harran Tıp fakültesine sevk edilmiş ve 07.02.2021 tarihinde vefat etmiştir. Şanlıurfa İl J.K.lığı, JASAT timi tarafından kazaya karışan araç ve sürücünün tespitine yönelik yapılan araştırmada kamera kayıtları, görgü tanığı beyanları ile kaza yerinden kaçan araca ait parçalar örtüştürülerek söz konusu kazaya karışan kamyonetin sağ yan aynasının kırık bir şekilde sanayiye gittiği ve kamera kayıtlarından bahse konu aracı 03.02.2021 günü kaza mahalli olan Mutluca mahallesine çeyiz götüren H.D.(41) isimli şahsın kullandığı tespit edilmiş olup; Olay faili 16.02.2021 tarihinde il merkezinde yakalanarak, adli makamlara teslim edilmiştir.

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, yasaların kendisine verdiği görev ve sorumluluklarının gereği olarak, her türlü aranan şahısların yakalanması ve uyuşturucu madde tacirlerinin faaliyetlerine yönelik gereken bütün önlemleri en iyi şekilde almakta, vatandaşlarımızın sağlıklı, huzur ve güven içerisinde yaşaması için yürütülen çalışmalara aralıksız devam edilmektedir" denildi.


Yazarlarımız
 • C.Cahit Coşkun Camilerden Elektrik Parası Alınmamalı
 • İsa Güneş TÜRKİYE DOĞRU YOLDA MI ACABA
 • Şener Mengene DEPREM ÖLDÜRMEZ BİNA ÖLDÜRÜR
 • Yüksel Gög Şanlıurfada Seçim Havası Yok
 • Reşit Babacan HAYALİMDEKİ OKULUM
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2021 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.