28.09.2020 - 02:50 | Son Güncelleme: 5.09.2020 - 10:12

Eyyübiye Belediyesi Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu

Eyyübiye Belediyesi mübarek Muharrem Ayı dolayısıyla ilçe genelinde vatandaşlara aşure ikramında bulunmaya devam ediyor. 6 farklı noktada dağıtımı yapılan aşure etkinliğine katılan Başkan Kuş, elleriyle vatandaşlara ikramda bulundu.

Eyyübiye Belediyesi Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu
0 Sitene Ekle

Eyyübiye Belediyesi mübarek Muharrem Ayı dolayısıyla ilçe genelinde vatandaşlara aşure ikramında bulunmaya devam ediyor. 6 farklı noktada dağıtımı yapılan aşure etkinliğine katılan Başkan Kuş, elleriyle vatandaşlara ikramda bulundu. rutin belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarıyla da kamuoyunun takdirini toplayan Eyyübiye Belediyesi, Muharrem Ayı dolayısıyla da vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Halk Sağlığı haftasında sağlık çalışanlarına aşure ikramında bulunarak farkındalık oluşturan Eyyübiye Belediyesi, bu kez Cuma namazı çıkışı ilçenin 6 ayrı noktasında oluşturduğu stantlarla esnaf ve vatandaşlara aşure dağıttı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un da katıldığı aşure dağıtımında Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kültür Müdürlüğü ekipler ve Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler 6 ayrı noktada vatandaşlara ulaştı. Eyüp Peygamber camisinde vatandaşlara elleriyle aşure ikramında bulunan Başkan Kuş, sosyal belediyecilik çalışmalarına da ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

Bir yandan rutin belediyecilik diğer yandan sosyal belediyecilik çalışmalarını aralıksız bir şekilde yürütmeye devam ettiklerini belirten Başkan Kuş,” Seçildiğimiz günden itibaren Sosyal Belediyeciliğe önem verdik. Sosyal Belediyecilik Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın bizlere talimatıdır. Şuan Muharrem ayındayız. Muharrem ayında olmamız münasebeti ile esnaf ve vatandaşlarımıza İlçemizin 6 farklı noktasında aşure dağıtımı gerçekleştirdik. Tabiki Aşure dağıtımını sadece bizler gerçekleştirmedik. İlçemizde yaşayan vatandaşlarımız kendi evlerinde kendi aşurelerini yaptılar, komşularına dağıttılar. Bizler de Eyyübiye Belediyesi olarak ulaşabildiğimiz kadar vatandaşımıza ulaşıp, aşure ikramında bulunduk. Ben burada Müslümanların ayı olan Muharrem ayını kutluyorum ve hayır işleyen bütün hayır sevenlere de Allah razı olsun diyorum.” Dedi.

Yazarlarımız
 • C.Cahit Coşkun Karaköprü Belediyesi Taziye Evini Markete Dönüştürdü
 • Şener Mengene DEPREM ÖLDÜRMEZ BİNA ÖLDÜRÜR
 • İsa Güneş SEÇİM BİTTİ KARLAR ERİDİ –
 • Yüksel Gög Şanlıurfada Seçim Havası Yok
 • Reşit Babacan HAYALİMDEKİ OKULUM
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2020 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.