17.12.2018 - 01:32 | Son Güncelleme: 18.07.2018 - 19:18

Büyükelçi Önen Çin de Çalışmalarını Sürdürüyor

Geçtiğimiz yılın Aralık ayı başında Cumhurbaşkanı Başdanışmanı iken, Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Peki Büyükelçiliği görevine başlayan ve o andan itibaren bir an bile durmadan gerek Büyükelçilik konutunda ve gerekse kendisi bizzat ziyaretler yaparak 2 ülke arasındaki iş birliğini arttırma çabasını sürdüren Abdulkadir Emin Önen, son 2 günde Pekin'de çalışmalarda bulunan Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Olcay Muslu Gardner'ı ve metal ürünleri ticareti alanında faaliyet gösteren Chinmetal Information Tech Co. Yöneticisi Liu Zhengzhi’yi Büyükelçilik konutunda kabul ederek yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Büyükelçi Önen Çin de Çalışmalarını Sürdürüyor
0 Sitene Ekle

Büyükelçi Önen, bayrak taşıyıcı havayolumuz Türk Hava Yollarının Pekin’deki yeni ofislerini ziyaret etti ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Türkiye’nin ÇHC Büyükelçisi Büyükelçi A.Emin Önen, etnomüzikoloji ve kültürel miras alanında Pekin'de çalışmalarda bulunan Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Olcay Muslu Gardner'ı Büyükelçilik konutunda kabul ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı, daha fazla neler yapabilecekleri konusunda da fikir alış verişinde bulundular ve 2 ülke arasındaki iş birliğin arttırılması konusunda her zaman destek olacaklarını belirttiler.

Büyükelçi A.Emin Önen daha sonra, bayrak taşıyıcı havayolumuz Türk Hava Yollarının Pekin’deki yeni ofislerini ziyaret etti ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bugün de; metal ürünleri ticareti alanında faaliyet gösteren Chinmetal Information Tech Co. Yöneticisi Liu Zhengzhi’yi Büyükelçiliğinde kabul eden Türkiye’nin ÇHC Büyükelçisi Büyükelçi A.Emin Önen, Chinmetal Information Tech Co. şirketinin faaliyetleri hakkında bilgi aldı ve Türkiye ile işbirliği imkanları konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Yazarlarımız
 • C.Cahit Coşkun Doç Dr Kenan Karataş ve Şanlıurfa
 • Reşit Babacan HAYATIMDAKİ SEN
 • Şener Mengene Strateji Derneği
 • İsa Güneş TÜRKİYEYE ASLAN KESİLEN ARAPLAR –
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Fehmi Fidancı TRAFİK HAFTASI
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2018 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.