17.12.2018 - 01:32 | Son Güncelleme: 16.07.2018 - 16:28

Başkan Yılmaz Kırsal Mahallede Çalışmaları İnceledi

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz Fen İşleri Müdürlüğünce bir süre önce Avunduk kırsal mahallesinde başlattığı kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Yılmaz Kırsal Mahallede Çalışmaları İnceledi
0 Sitene Ekle

Köy meydanında vatandaşlarla sohbet ederek çay içen Başkan Yılmaz çalışmaları yerinde inceleyerek mahalle sakinleriyle birlikte çalışmanın tamamlandığı sokakları gezdi.

Bölge ayrımı yapmadan kırsal mahallerimize adaletli ve eşit bir şekilde hizmet götürdüklerini belirten Belediye Başkanı Resul Yılmaz şunları kaydetti.“Kırsal İşler Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz mahalle içi sokaklarda stabilize ve ardından kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladılar. Mahalle sakinlerimizle birlikte çalışmaları yerinde gördük, elbette ki noksanlıklarımız olabilir ama imkânlarımız ölçüsünde vatandaşlarımıza hizmet etmek temel hedefimizdir. Çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum bundan sonrada hem bu mahallemize hem de diğer kırsal mahallerimizde çalışmalarımıza devam edeceğiz’’

-Belediyecilik hizmetkarlıktır

Belediyecilik Hizmetkârlıktır, vatandaşımıza hizmet etmeye devam edileceğini söyleyen Yılmaz,”aslında buradaki insanlarımızın çok fazla isteği bir şey yok ne istiyor kışın çamurdan yazında toz dumandan kurtarın diyorlar. Buda çok lüks talep ya da uçuk bir talep değil en doğal haklarıdır, sıkıntı bundan önceki yönetimlerin kırsal mahallelerimize bu tür hizmetleri getirmemişler, bütçemiz el verdiği sürece bizde isteriz ki Siverek’te 653 kırsal yerleşim yeri varsa bir anda hepsine hizmet götürmek isteriz ama imkânlar dâhilinde hizmetlerimizi yapmaya devam ediyoruz’’

-Hizmetlerimizde bölge ayrımı yapmadık

Hizmetleri götürürken hiçbir şekilde bölge ayrımı yapmadıklarını da sözlerine ekleyen Yılmaz şöyle devam etti.’’Siverek’te sosyal yapı biraz farklı işte Karakeçi bölgesinde bu mahalle ve mezrayla birlikte 17 mahallemizin mahalle içi ve sokaklarını kilitli parke taşı ve beton yolla kaplamışız hakeza Karacadağ, Bucak, Karavar, Karahan, İzol ve Nasanlı bölgelerinde bu tür çalışmalarımız devam ediyor. Adaleti elden bırakmamaya çalışıyoruz eşit ve genel hakkayete uygun bir şekilde bu hizmetleri götürmek temel hedefimizdir. Tüm insanlarımız hizmetin en güzeline layıktır’’dedi.

Mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Yılmaz ve ekibine teşekkür ederek şunları kaydetti.’’daha önce mahallemiz çamur ve toz içerisindeydi, öğrenci servislerimiz mahalleden öğrenci alamıyordu arabalarımızı bile kapının önüne bile bırakamıyorduk, ama çalışmaların başlamasıyla sokaklarımız çok güzel oldu, Allah razı olsun’’dediler.

Yazarlarımız
 • C.Cahit Coşkun Doç Dr Kenan Karataş ve Şanlıurfa
 • Reşit Babacan HAYATIMDAKİ SEN
 • Şener Mengene Strateji Derneği
 • İsa Güneş TÜRKİYEYE ASLAN KESİLEN ARAPLAR –
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Fehmi Fidancı TRAFİK HAFTASI
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2018 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.