13.12.2018 - 00:29 | Son Güncelleme: 16.05.2018 - 18:48

Ceylanpınar Tarım MYOda Mezuniyet Töreni

Harran Üniversitesi Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksekokulu, 2017 - 2018 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirdi.

Ceylanpınar Tarım MYOda Mezuniyet Töreni
0 Sitene Ekle

Merkezi derslik konferans salonunda düzenlenen programa, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir Tanrıkulu, Üniversite Genel Sekreteri Abdulhalim Dündar, akademik-idari personeller, öğrenciler ve aileleri katıldı.

İstiklal Marşı ve Filistin’de şehit olan Müslüman kardeşlerimizin ruhlarına idari personel Mustafa Çelebi tarafından Aşr-ı Şerif okunmasıyla başlayan tören, okul birincisi Şemseddin Korak’ın öğrenciler adına yaptığı konuşmayla devam etti.

Açılış konuşmasında mezun olan öğrencilere seslenen Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir Tanrıkulu; “Eğitim hayatınızın zorlu bir sürecini daha başarıyla atlattınız. Artık ülkenize karşı sorumlu genç teknikerlersiniz. İnanıyoruz ki üniversitemizi ve meslek yüksekokulumuzu çok güzel bir şekilde temsil edecek ve bizleri onurlandıracaksınız. Yolunuz açık olsun” dedi.

Öğrencilere hayattan yaşanmış bir hikâyeyle tavsiyelerde bulunan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın; “ Burada aldığınız bilgileri masabaşı işlerde ziyan etmeyin, cesur ve girişken olun ki almış olduğunuz eğitimi doğru yerde harcayın. Bunları yapabilmek için; kafanızdaki bir takım gereksiz soruları çıkarın ve en büyük hedefe ulaşmak için kendinize küçük hedefler belirleyin. Gerçek hedefinize ulaşmak için asla yılmadan, çalışın ve üretin. Sizler ürettikçe ülkemiz gelişecektir” şeklinde konuştu.

Program, dereceye girenlere plaketlerinin verilmesinin ardından, mezun öğrencilerin toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Yazarlarımız
 • C.Cahit Coşkun Doç Dr Kenan Karataş ve Şanlıurfa
 • Reşit Babacan HAYATIMDAKİ SEN
 • Şener Mengene Strateji Derneği
 • İsa Güneş TÜRKİYEYE ASLAN KESİLEN ARAPLAR –
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Fehmi Fidancı TRAFİK HAFTASI
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2018 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.