13.12.2018 - 00:32 | Son Güncelleme: 08.04.2018 - 15:32

Başkan Baydilli Karaköprü Kadın Kolları Kongresine Katıldı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli AK Parti Karaköprü Kadın Kolları 2. Olağan Kongresi’ne katıldı. Kongrede konuşan Başkan Baydilli, AK Partinin oyunun yükselmesinde kadınların rolünün çok büyük olduğunu söyledi.

Başkan Baydilli Karaköprü Kadın Kolları Kongresine Katıldı
0 Sitene Ekle

AK Parti Karaköprü Kadın Kolları 2. Olağan kongresi yapıldı.

Karaköprü Belediyesi Konferans salonunda gerçekleştirilen kongreye; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Eşi Güler Baydilli’nin yanı sıra, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, Mehmet Ali Cevheri ve Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti üyeleri katıldı.

Kongre, saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve divan heyetinin seçilmesiyle başladı. Divanın belirlenmesi ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gönderdiği görüntülü mesaj izletildi.

Kongrede konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Ak partimiz 15 yıldır büyüyor ve büyümeye devam ediyor, oy oranını da aynı şekilde yükseltiyor. Bu oy oranın yükselmesinde tabi ki kadınlarımızın rolü çok büyük. Kapı kapı gezerek AK Partimizin yaptığı hizmetleri vatandaşlarımıza anlatıyorlar. AK Partimiz kadınlara her zaman değer veren bir partidir” dedi.

Öte yandan Başkan Metin Baydilli, Karaköprü İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Seher Kılıç'ı ve yönetimini tebrik ederken, görevi devreden Eda Çakmaklı’ya ve yönetimine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Konuşmalar ardından seçim işlemine geçildi. Tek liste gidilen seçimde Karaköprü İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Seher Kılıç getirildi.

Yazarlarımız
 • C.Cahit Coşkun Doç Dr Kenan Karataş ve Şanlıurfa
 • Reşit Babacan HAYATIMDAKİ SEN
 • Şener Mengene Strateji Derneği
 • İsa Güneş TÜRKİYEYE ASLAN KESİLEN ARAPLAR –
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Fehmi Fidancı TRAFİK HAFTASI
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2018 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.