24.10.2017 - 01:37 | Son Güncelleme: 19.12.2016 - 16:11

Genelkurmay Başkanı Akar Kayseride İncelemelerde Bulundu

Genelkurmay Başkanlığı bir basın açıklaması yaparak, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR'ın 18 Aralık 2016 tarihinde Kayseri ve Kahramanmaraş bölgesinde inceleme, ziyaret ve denetlemelerde bulunduğunu bildirdi.

Genelkurmay Başkanı Akar Kayseride İncelemelerde Bulundu
0 Sitene Ekle

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan basın açıklaması şöyle:

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR, Kara Kuvvetleri Komutanı ile birlikte 18 Aralık 2016 tarihinde Kayseri ve Kahramanmaraş bölgesinde inceleme, ziyaret ve denetlemelerde bulunmuştur.

Bu kapsamda Orgeneral AKAR, ilk olarak Kayseri Havaalanı’nda icra edilen şehit uğurlama törenine iştirak etmiş, daha sonra meydana gelen terör saldırısında yaralanarak Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmekte olan personeli ziyaret etmiş ve sağlık durumları hakkında bilgi almıştır.

Müteakiben Orgeneral AKAR, Kayseri 1’inci Komando Tugay Komutanlığında incelemelerde bulunarak personele hitap etmiştir. Orgeneral AKAR kahraman komandolarımıza hitabında; alçak ve menfur saldırıyı lanetlemiş, komandolarımızın tarihten bu güne Türk Milletinin ve devletinin bekası için göstermiş oldukları kahramanlıklardan bahsederek, son dönemde darbe üstüne darbe alan terör örgütünün varlığını sürdürebilmek için böylesine alçak ve kahpe saldırılara giriştiğini, ancak bunların Türk Silahlı Kuvvetlerini hiçbir zaman yıldıramayacağını ve Teröristle Mücadele Harekâtının son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edeceğini ifade etmiştir. Orgeneral AKAR daha sonra askerlerle birlikte öğle yemeği yemiştir.

Kayseri’deki temaslarını tamamlayan Orgeneral AKAR, buradan Kahramanmaraş’a gitmiş, ilk olarak 2’nci Zırhlı Tugay Komutanlığında denetlemelerde bulunmuş, müteakiben Kahramanmaraş’ta konuşlu bulunan İtalyan Hava Savunma Bataryasını ziyaret ederek incelemelerde bulunmuştur.

Yazarlarımız
 • C.Cahit Coşkun Kardeşlik Dururken Bu Kavga Ne Diye
 • İsa Güneş ŞANLIURFAYA BAKANLIK –
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Reşit Babacan Ankarali yarim
 • Şener Mengene Stratejik Liderlik
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Fehmi Fidancı TRAFİK HAFTASI
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2017 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.